ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВРУЧЕНО ПОДАРУНКИ ДІТЯМ ЗАГИБЛИХ І ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ЗАХИСНИКІВ ТА ДІТЯМ ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ

    У Ямницькій територіальній громаді до Міжнародного дня захисту дітей, який щороку відзначається 01 червня, вручили подарунки дітям загиблих і безвісти зниклих захисників та дітям, які позбавлені батьківського піклування, що знаходяться на первинному обліку в службі у справах дітей Ямницької сільської ради.

   Відвідали діток, привітали зі святом та вручили презенти від Ямницької сільської ради начальник служби у справах дітей громади Оксана Королик і  соціальний працівник з питань сім’ї, дітей та молоді Віра Федак.

   “Сьогодні, коли третій рік поспіль триває війна, наше майбутнє покоління зростає у складних умовах, бо російський ворог відібрав у них мирне дитинство. Особливо важко тим, хто через війну втратив найрідніших. Ми ніколи до кінця не зрозуміємо їхній біль, але пам’ятаємо про подвиг їхніх батьків-Героїв, які віддали за Україну своє життя. З нагоди дитячого свята символічними дарунками виявляємо дітям нашу підтримку, турботу і вдячність” – зазначив сільський голова Роман Крутий.