ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ЯМНИЦЬКА ДЮСШ ПРОВЕЛА ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР

У Ямниці 01 червня 2024 р. відбувся Відкритий турнір Ямницької ДЮСШ з футболу серед юнаків 2010-2011 р.н. та з мініфутболу серед юнаків 2012-2014 р. н., присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

На спортивне дійство завітали голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий, директор Ямницької ДЮСШ Андрій Драганчук, тренери команд-учасниць Олег Гнатишин (Ямниця, Ямницька ДЮСШ), Володимир Басюк (Павлівка, Ямницька ДЮСШ), Василь Луцький (Боднарів), Дмитро Гаргат (Іваниківка), а також вболівальники, які прийшли підтримати спортсменів.

Команди футболістів 2010-2011 р. н. у складі по 7+1 кожна зіграли на ямницькому стадіоні, а команди 2012-2014 р. н., які складалися з 4+1 гравців кожна, змагалися на спортивному майданчику зі штучним покриттям. Матчі проводилися за коловою системою і налічували два тайми тривалістю по 15 хв. для футболістів старшої вікової категорії та по 10 хв для команд молодшої вікової категорії.

За призові місця у турнірі змагалися команди молодшої вікової категорії сіл Ямниця та Павлівка (представники Ямницької ДЮСШ), с. Іваниківка та Боднарів) та старшої вікової категорії – збірна команда Ямницької ТГ, с. Павлівка, с. Іваниківка та с. Боднарів.

За результатами матчів з мініфутболу серед юнаків 2012-2014 р. н. перше місце здобула команда з Іваниківки, друге – команда с. Ямниця, третю позицію посіли спортсмени з Боднарева і четверту – команда з Павлівки.

У змаганнях з футболу серед юнаків 2010-2011 р. н., перше місце виборола збірна команда Ямницької ТГ, другу позицію зайняли гравці з Іваниківки, третіми були футболісти команди с. Боднарів і четверте місце посіла команда с. Павлівка.

На завершення змагань голова Ямницької ТГ Роман Крутий подякував всім хто долучився до організації спортивного дійства, футболістам – за участь у Відкритому турнірі, також він привітав переможців, побажав всім учасникам не зупинятись на досягнутому, наполегливо працювати і продовжувати брати активну участь в спортивних заходах. Окрему вдячність сільський голова висловив всім українським воїнам, завдяки яким сьогодні є можливість проводити такі дійства.

Команди Відкритого турніру Ямницької ДЮСШ з футболу серед юнаків 2010-2011 р. н. та з мініфутболу серед юнаків 2012-2014 р. н., присвяченого Міжнародному Дню захисту дітей, були нагороджені кубками, а найактивніших гравців відзначили спортивним інвентарем. Після нагородження юним футболістам Ямницької ДЮСШ вручено тренувальні футболки.