“ДЗВІНКІ ГОЛОСИ” – КОНКУРС СПІВОЧИХ ТАЛАНТІВ ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

У п’ятницю, 07 червня 2024 р., в Ямницькій територіальній громаді відбувся Дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс народної й естрадної української пісні “Дзвінкі голоси”, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

Перед представленням учасниками своїх виступів, усі присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих Героїв, які відали свої життя за Україну у війні з російським окупантом.

Цьогоріч виявили бажання продемонструвати свої вокальні здібності 16 талановитих виконавців Ямницької територіальної громади. Відповідно до умов конкурсу, учасники віком від 6 до 30 років співали у трьох вікових категоріях. Оцінювало конкурсантів кваліфіковане журі: директор Ямницької дитячої музичної школи Світлана Бойко; викладач Івано-Франківського музичного фахового коледжу ім. Д. Січинського,  викладач-сумісник музично-теоретичних дисциплін Ямницької ДМШ та композитор-аранжувальник Мар’яна Гусар; депутат Ямницької сільської ради, музикант, учасник вокально-інструментального ансамблю “Реприза” Ямницької ДМШ Михайло Третяк та головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Ямницької сільської ради, вчитель музичного мистецтва Ямницького ліцею Христина Сташенко. Модерувала захід в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Ямницької сільської ради Марта Вацеба.

Всі учасники ретельно готувалися до конкурсу та продемонстрували свої неабиякі вміння й таланти якнайкраще, а дехто навіть під супровід музичних інструментів. Відтак, журі було сладно визначити переможців.

За підсумками фестивалю-конкурсу, було визначено призерів:

I вікова категорія (молодша)

Юлія Данильців (с. Ямниця) – 1 місце

Роман Дзіковський (с. Нова Гута) – 2 місце

Христина Павлюкович (с. Сілець) – 3 місце

II вікова категорія (середня)

Іванна Криштоф (с. Павлівка) – 1 місце

Ірина Дорофєєва (с. Ямниця) – 2 місце

Вікторія Малиновська (с. Тязів) – 3 місце

III вікова категорія (старша)

Тетяна Деркач (с. Ямниця) – 1 місце

Василина Галюк (с. Тязів) – 2 місце

Аліна Маліновська (с. Тязів) – 3 місце

Найбільш хвилюючим моментом було оголошення володаря Диплому “Гран-прі”. Відзнаку отримала виконавиця Анастасія Філь (с. Павлівка).

Учасників конкурсу нагородили грамотами за призові місця, подяками за участь, солодкими подарунками та грошовими винагородами від сільського голови Романа Крутого і депутатського корпусу Ямницької громади.

Вручали нагороди в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Марта Вацеба і директор Ямницької ДМШ Світлана Бойко, котрі підвели підсумки співочого дійства, подякували всім виконавцям за участь і побажали натхнення, успіхів, розвитку та нових здобутків. Спільні пам’ятні світлини стали завершальним моментом співочого фестивалю-конкурсу народної й естрадної української пісні “Дзвінкі голоси”.