ХХV СЕСІЯ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У четвер, 06 червня 2024 р., відбулося засідання двадцять п’ятої сесії Ямницької сільської ради восьмого демократичного скликання, на якому були присутні сільський голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий, секретар ради Юрій Проценко, заступник сільського голови Микола Зелінський, депутатський корпус Ямницької ТГ, старости населених пунктів громади, працівники апарату ради та представники ЗМІ. Перед початком засідання присутні виконали Державний Гімн та хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських воїнів, які віддали своє життя у боротьбі за Україну.

На порядку денному сесії розглянули 81 питання. Зокрема, депутати прийняли рішення щодо питань, які стосувалися об’єктів комунальної власності громади, Програми забезпечення реагування та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та окремих їх наслідків Ямницької ТГ на 2024-2025 рр., Програми підтримки сімей загиблих учасників бойових дій, які брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії  рф проти України, на 2024-2025 рр. Також було внесено зміни в попереднє рішення сільської ради щодо Порядку надання грошових допомог жителям ТГ, затверджено структуру та загальну чисельність працівників КП “Ямниця” та відбулося голосування щодо освітніх питань. Далі депутати прийняли рішення щодо виконання бюджету громади за перший квартал поточного року, ходу виконання місцевих програм за 2023 р., внесення змін до бюджету ТГ на 2024 р. Опісля відбулося голосування щодо ряду земельних  питань.