ОСТАННІЙ ДЗВОНИК ПРОЛУНАВ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

   У Ямницькому і Павлівському ліцеях, Сілецькій, Тязівській та Майданській гімназіях Ямницької ТГ 31 травня 2024 року провели свято Останнього дзвоника.

    Урочисті ранкові лінійки, на яких було підведено підсумки навчального року, відвідали керівництво громади, духовні отці, учні, вчителі, батьки, громадськість. Після звучання Державного Гімну України на шкільних подвір’ях закладів освіти присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих Героїв, які віддали свої життя за Україну. Школярів, випускників і першокласників благословили священники.

   Всіх учнів було переведено до наступних класів, школярам-відмінникам вручили похвальні листи за успіхи в навчанні. Крім того, відзначено грамотами й грошовими винагородами від керівництва громади призерів обласних конкурсів і олімпіад разом із наставниками та педагогів – за особливі досягнення у своїй діяльності (переможці фахових конкурсів та експерти Державної служби оцінювання якості освіти).

   Сільський голова Роман Крутий завітав на свято Останнього дзвоника до Ямницького ліцею. У своєму зверненні до присутніх він подякував батькам і вчителям за їхню невтомну працю й турботу у вихованні дітей, школярам побажав гарного літнього відпочинку, випускникам – мирного неба, доброї долі, віри у свої сили, великих досягнень і здійснення мрій.

   До слова, у закладах освіти Ямницької ТГ до свята Останнього дзвоника відбулися благодійні акції “Донат для ЗСУ замість квітів”, під час котрих зібрали кошти на підтримку армії.

   Спільнота Павлівського ліцею зібрала 17 400 грн для допомоги воїнам з громади. Пожертви на ЗСУ, зібрані у Сілецькій, Тязівській та Майданській гімназіях представники шкіл принесли у Ямницьку сільську раду:

  Сілецька гімназія – 9 000 грн;

  Тязівська гімназія – 6 000 грн;

  Майданська гімназія – 5 500 грн.

   Усі кошти будуть використані для потреб українських військовослужбовців, і про їх спрямування поінформуємо додатково.

   Голова Ямницької ТГ Роман Крутий висловлює вдячність шкільним родинам закладів освіти за ініціативу та всім жертводавцям, хто у цей складний воєнний період знаходить можливість надавати підтримку нашим захисникам.

ЯМНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ПАВЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

СІЛЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ

ТЯЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

МАЙДАНСЬКА ГІМНАЗІЯ