ВОЛЕЙБОЛ, НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС, ШАШКИ І ШАХИ. ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП НА ВСЕУКРАЇНСЬКІ СПОРТИВНІ ІГРИ СЕРЕД КОМАНД ТГ УКРАЇНИ

   08 червня 2024 р. в Ямницькій територіальній громаді відбулися змагання з волейболу, настільного тенісу, шашок і шахів, у рамках проведення першого відбіркового етапу “Перші літні всеукраїнські спортивні ігри серед команд територіальних громад України”.

    На спортивній події, що проходила у Ямницькому ліцеї, були присутні заступник сільського голови Микола Зелінський, депутати громади Мар’ян Дерун, Олег Драганчук, Михайло Зелінський, директор Ямницької ДЮСШ Андрій Драганчук, громадськість.

  У змаганнях з волейболу взяли участь три команди: команда с. Ямниця “Стінка”, с. Сілець та с. Рибне. Матчі проходили за коловою системою, тобто усі команди почергово зіграли між собою, а переможця було обрано за найбільшою кількістю набраних очок. У підсумку перше місце посіли гравці з Рибного, друге – с. Ямниця (“Стінка”), а третю позицію зайняла команда с. Сілець. Команди-призери були відзначені кубками.

    У змаганнях з настільного тенісу свої сили випробували 5 учасників. Матчі відбувалися також за правилами колової системи – усі почергово зіграли між собою, і переможця визначено за найбільшою кількістю набраних очок. У результаті, першу сходинку зайняв Петро Калиновський (с. Майдан), другу – Мар’ян Дерун (с. Ямниця), третє місце посів Микола Босович (с. Ямниця). Переможці були нагороджені медалями за здобуті місця.

    Призерами змагань з шашок були: 1 місце – Ірина Салій (с. Ямниця), 2 місце – Іванна Салій (с. Ямниця), третє – Петро Калиновський (с. Майдан, поза конкурсом).

  У змаганнях з шахів перше місце зайняв Богдан Попадинець (с. Ямниця), друге –  Михайло Федуняк (с. Майдан). Учасники змагань за свої вміння та призові місця були відзначені грамотами.

      Нагородження проводили заступник сільського голови Микола Зелінський та директор Ямницької ДЮСШ Андрій Драганчук, які від імені голови Ямницької ТГ Романа Крутого подякували всім учасникам спортивного дійства за участь та активність, за те, що підтримують здоровий спосіб життя, а призерам змагань побажали успіхів у наступному етапі ігор. Адже в подальшому серед переможців буде створена збірна команда Ямницької ТГ, яка візьме участь у наступному, обласному етапі змагань “Перші літні всеукраїнські спортивні ігри серед команд територіальних громад України”.

ФОТОЗВІТ: