ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Телефон
Керівництво сільської ради
 КРУТИЙ                           Роман Анатолійович  Сільський голова  +38 (03436) 53-286
 ЗЕЛІНСЬКИЙ           Микола Романович  Заступник сільського голови +38 (03436) 53-286
 ПРОЦЕНКО Юрій Володимирович  Секретар сільської ради  +38 (03436) 53-286
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
 ГНАТІВ                        Тетяна Василівна  Начальник відділу, головний бухгалтер  +38 (03436) 53-286
 ГАНДЕРА                           Лілія Михайлівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
 ПОПАДИНЕЦЬ           Олександра Іванівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
 ГУЛИК                        Богдана Богданівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
 ЦЮЦЬМАЦЬ                Марія Петрівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
Відділ загальної та організаційної роботи
 БОДНАРЧУК Михайлина Степанівна  Начальник відділу  +38 (03436) 53-286
ГРИДНЕВА            Людмила Мирославівна Головний спеціаліст +38 (03436) 53-286
 МИЦЬКО                           Леся Ярославівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
 БОСОВИЧ                         Микола Васильович  Провідний спеціаліст, системний адміністратор +38 (03436) 53-286
Відділ правової та кадрової роботи
 КАЧАН                           Оксана Михайлівна  Начальник відділу  +38 (03436) 53-217
 СМИЦНЮК                     Ірина Василівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-217
 ДЕРУН                        Мар’ян Богданович  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-217
Відділ земельних відносин, архітектури та комунальної власності
 ПАЛЮГА                            Марія Мирославівна  Начальник відділу +38 (03436) 53-217
 БИБИК                             Роман Васильович  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-217
 КОГУЧ                               Ольга Іванівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-217            +38 (03436) 47-243
Відділ проектів та програм місцевого самоврядування
ПІДГАЄЦЬКА          Мар’яна Володимирівна  Начальник відділу  +38 (03436) 53-217
ПАВЛІВ                    Наталія Романівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-217
Відділ культури, молоді та спорту
ПОПАДИНЕЦЬ    Христина Романівна Начальник відділу +38 (03436) 53-286
ВАЦЕБА                           Марта Василівна Головний спеціаліст +38 (03436) 53-286
Центр надання адміністративних послуг
ФЕДОРУК                   Роман Миколайович Керівник центру, адміністратор +38 (03436) 53-217
 КУХАРСЬКА               Любов Василівна Адміністратор +38 (03436) 53-217
ГАЛІПЧАК                        Леся Миколаївна Адміністратор +38 (03436) 53-217
ФЕДОРИШИН             Юрій Іванович Державний реєстратор +38 (03436) 53-217
Відділ надання соціальних послуг 
 ПОПОВИЧ             Зоряна Михайлівна Начальник відділу +38 (03436) 53-217
Головний спеціаліст +38 (03436) 53-217
БОДНАРЧУК            Ярослава Дмитрівна Соціальний робітник +38 (03436) 53-217
ГРИЦЮК                  Марія Михайлівна  Соціальний робітник +38 (03436) 53-217
 БОЙКО                              Ірина Іванівна  Архіваріус +38 (03436) 47-243
РУЖАНСЬКИЙ               Ігор Володимирович Головний спеціаліст, інспектор з питань благоустрою +38 (03436) 53-217
ШОЗДА                         Тетяна Ярославівна Інспектор військово-облікового столу +38 (03436) 53-217
КРИХОВЕЦЬКА               Надія Василівна Головний спеціаліст з питань громадських комунікацій +38 (03436) 53-217
Патронатна служба голови сільської ради
Радник голови +38 (03436) 53-217
Виконавчі підрозділи сіл Ямницької громади
Павлівський старостинський округ
 ВАЦЕБА                            Іван Ярославович  Староста с. Павлівка  +38 (03436) 47-243
 МАНДЗЮК                 Мар’яна   Ігорівна  Діловод с. Павлівка  +38 (03436) 47-243
 Сілецький старостинський округ
ДЕЙДЕЙ                           Інна   Мирославівна Староста с. Сілець  +38 (03436) 51-273
БОГАЧ                             Наталія Михайлівна  Діловод с. Сілець  +38 (03436) 51-273
 Тязівський старостинський округ
 БОДНАРЧУК              Василь Михайлович Староста с. Тязів  +38 (03436) 42-141
 БАРТКО                      Романія   Ярославівна  Діловод с. Тязів  +38 (03436) 42-141
Рибненський старостинський округ
ІСАКІВ                            Василь Григорович Староста с. Рибне +38 (03436) 47-228
КАЧКАН                            Віра Ярославівна Діловод с. Рибне +38 (03436) 47-228
Майданський старостинський округ
ЗЕЛІНСЬКА                  Марія Дмитрівна Староста с. Майдан +38 (03436) 53-286
 АНТОНЯК                    Марія Романівна Діловод с. Майдан +38 (03436) 53-286
Служба господарського забезпечення
 РУДАК                             Віталій Петрович  Водій
 БЕРЕЗНА                       Іванна Василівна Прибиральник службових приміщень
 ТРУСКАВЕЦЬКА           Любов Миколаївна Прибиральник службових приміщень
СТЕЛЬМАХ                      Марія Назарівна Прибиральник службових приміщень
БАСЮК                        Ольга Володимирівна  Прибиральник службових приміщень
КУХАРСЬКА              Ганна Василівна Прибиральник службових приміщень
 
Інші виконавчі органи ради
Служба у справах дітей (юридична особа)
КОРОЛИК           Оксана Мирославівна Начальник служби +38 (03436) 53-286
ФЕДАК                             Віра Яківна Соціальний працівник з питань сім’ї, дітей та молоді +38 (03436) 53-286
Фінансовий відділ (юридична особа)
ПАНЧИШИН               Галина Григорівна Начальник відділу +38 (03436) 53-286
Відділ освіти (юридична особа)
ВИННИК                     Наталія Ігорівна Начальник відділу +38 (03436) 53-217