В ЯМНИЦЬКІЙ ОТГ ПРОЙШОВ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ЖУРНАЛІСТА ЯРОСЛАВА ГРЕТЧУКА

У п’ятницю, 11 травня, в с. Павлівка відбувся шостий традиційний турнір з міні-футболу серед журналістів, присвячений пам’яті відомого прикарпатського журналіста Ярослава Гретчука. Організатор турніру – Івано-Франківська обласна організація Національної Спілки журналістів України.

Перед початком змагань команди та усіх присутніх привітали голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий та в.о. старости с. Павлівка Іван Вацеба. Отець Василь Сенько  поблагословив футболістів на успішну гру.

Учасниками змагання стали чотири команди представників ЗМІ Прикарпаття: “ОТБ Галичина”, “Бартка-медіа”, “UA-Карпати” та “Пресинг”.

У підсумку перемогу здобула команда “Бартка-медіа”. Другу позицію зайняла “ОТБ Галичина”, третю сходинку посіла команда “UA-Карпати”, а четверте місце завоювали представники команди ветеранів “Пресинг”.