ДЕЛЕГАЦІЯ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗУСТРІЧІ ГРОМАД ПРИКАРПАТТЯ

У понеділок, 25 червня, у м. Яремче відбулася зустріч громад Прикарпаття «Сила громад в – єдності». На захід з’їхалися міські, селищні і сільські голови, очільники ОТГ Прикарпаття, представники обласної влади, громадських організацій, науковці, експерти. Ямницьку громаду представляли голова – Роман Крутий, начальник відділу освіти ОТГ – Наталія Винник, староста с.Павлівка – Іван Вацеба.

Платформа громад Прикарпаття організована Івано-Франківським регіональним відділенням Асоціації міст України з нагоди 26-річчя АМУ і Дня Конституції України. На зустрічі оговорювались питання щодо формування місцевих бюджетів, приєднання населених пунктів до міст обласного значення, передачу земель поза межами населених пунктів у комунальну власність ОТГ тощо.

Також  представників громад нагородили подяками за внесок у розвиток місцевого самоврядування. Від Ямницької об’єднаної громади цією подякою було відзначено начальника відділу освіти Ямницької сільської ради ОТГ Наталію Винник.