РОМАН КРУТИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАРАДІ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИКАРПАТСЬКИХ ОТГ

11 липня 2018 р. голова Ямницької ОТГ Роман Крутий взяв участь у зустрічі очільника обласної державної адміністрації Олега Гончарука з головами об’єднаних територіальних громад області.

На нараді обговорили проблемні питання діяльності громад Івано-Франківщини, які стосувалися наповнення бюджетів ОТГ, ремонту доріг, екологічної ситуації, проблеми утилізації сміття і роботи полігонів твердих побутових відходів, використання земель за межами населених пунктів, виплати заробітної плати освітянам та медикам та ін.

За підсумками зустрічі, усі порушені питання і проблеми вирішено передати на вивчення фахівцям та розглянути на окремих робочих нарадах.