ПРЕДСТАВНИКИ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ ПРИВІТАЛИ ЖИТЕЛІВ СТАРОГО ЛИСЦЯ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА

07 жовтня 2018 року представники Ямницької об’єднаної територіальної громади привітали жителів Старого Лисця з нагоди 602-ї річниці дня народження села.

Захід відвідали голова Ямницької ОТГ Роман Крутий, керівник апарату Тисменицької РДА Ярослав Татарин, депутат обласної ради, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, начальник відділу культури, молоді та спорту Ямницької сільської ради ОТГ Христина Попадинець.

Поважні гості почергово звернулися до місцевих жителів з вітальним словом.  Очільник Ямницької  об’єднаної громади Роман Крутий у своєму виступі подякував сільському голові Анатолію Лущаку за активну співпрацю з Ямницькою ОТГ і побажав старолисецькій громаді гарного настрою, добробуту, затишку, Божої ласки, мирного неба та усіляких гараздів, а селу – успіхів, розвитку й процвітання.

Святкування розпочалося з Богослужіння у місцевому храмі. Далі на мешканців чекали футбольні турніри, творчі конкурси і розваги для дітей, а найактивніші жителі села були відзначені грамотами за різноманітні заслуги. Тамтешні ґазди частували гостей смаколиками місцевої кухні та напоями. Вечірня програма фестин була наповнена виступами учасників аматорського мистецтва й естрадних виконавців. Подарувала свої пісні присутнім начальник відділу культури молоді і спорту Ямницької ОТГ Христина Попадинець.

Піднесена атмосфера наповнювала дійство від ранку до пізнього вечора, а наостанок усіх почастували іменним тортом.