ЯМНИЦЬКА ОТГ У 2019 р. ДО І ПІСЛЯ

Фотозвіт реалізованої у 2019 році діяльності з покращення інфраструктури та благоустрою населених пунктів Ямницької об’єднаної територіальної громади.

Керівництво ОТГ висловлює велику вдячність за підтримку, сприяння та співпрацю депутатському корпусу громади, в.о. старост населених пунктів, працівникам апарату сільської ради ОТГ, керівникам підприємств, установ та організацій, підприємцям, голові правління ПрАТ “Івано-Франківськцемент” Миколі Круцю, депутату обласної ради, громадському діячу Роману Ткачу,  керівнику КП “Ямниця” Руслану Савуляку і робітникам комунальної служби, громадським організаціям, активній молоді,  а також усім небайдужим мешканцям, хто докладає зусиль для покращення життя у Ямницькій об’єднаній територіальній громаді.

Примітка: у фотогалереї відображено частину об’єктів, що були реалізовані у 2019 р.

СЕЛО ЯМНИЦЯ

СЕЛО ПАВЛІВКА