ПАВЛІВСЬКІЙ ЮВІЛЯРЦІ 90 ПОВАЖНИХ ЛІТ

Сьогодні свій 90-річний ювілей святкує мешканка с. Павлівка Ганна Іллічна Савчук (03.02.1931 р.н.). У  гості до іменинниці з нагоди свята завітали голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий та староста Павлівського старостинського округу Іван Вацеба.

Зі щирими словами вітань та вдячності за невтомну працю, життєву стійкість і мудрість звернувся до ювілярки Роман Крутий: “Від усієї нашої громади прийміть найщиріші вітання зі святом! Зичимо Вам наснаги, добра, затишку в оселі, пошани від людей, благополуччя, Божої опіки та у міцному здоров’ї дочекати й 100-літнього ювілею!”. Керівники громади вручили пані Ганні грамоту-вітання та подяку.

Розчулена візитом жінка залюбки поділилася спогадами зі свого життя, заспівала різдвяну колядку, а наостанок висловила вдячність за турботу та увагу до неї у цей святковий день.