ЯМНИЦЬКА ГРОМАДА ВТРАТИЛА ГЕРОЯ. НА ПЕРЕДОВІЙ ЗАГИНУВ ВИХОДЕЦЬ З ТЯЗЕВА МАР’ЯН ОРИЩУК

Трагічна звістка з фронту знову сколихнула Ямницьку територіальну громаду – у тяжкому бою з окупантами загинув виходець із села Тязів МАР’ЯН ОРИЩУК.

Народився Орищук Мар’ян Андрійович 18 лютого 1998 р. З перших днів війни Герой став на захист рідної Батьківщини від ворога. Мар’ян служив на передовій старшим солдатом однієї з військових частин. 28 лютого 2023 р. життя нашого земляка трагічно обірвалося під час міноментного обстрілу українських позицій військовими формуваннями рф у Луганській області.

Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Захисника,  який віддав своє життя, оберігаючи Україну.

У вівторок, 07 березня, близько 10:00-11:00 год. тіло загиблого Мар’яна Орищука буде доставлене до його дому за адресою: с. Тязів, вул. Лесі Українки, 29.

Кортеж із тілом загиблого проїжджатиме через с. Ямниця. Просимо мешканців Ямниці вийти до центральної дороги на вул. Галицька та гідно провести в останню дорогу мужнього Героя України.

Чин похорону Захисника відбудеться у вівторок, 07 березня, о 13:00 год. у домі полеглого.

Нехай Господь прийме Його душу, а земля буде пухом!

Вічна пам’ять і слава вірному Синові України!

Герої не вмирають!